
"I'm just living out the american dream and I just realised that it's nothing..."
2008. 05. 12. 13:27 | babapiskóta | Pop

2008. 05. 12. 13:17 | Dávid9 | Rock

2008. 05. 12. 13:16 | BoshI | Dance/house

2008. 05. 12. 13:14 | grinder | Hiphop/r'n'b/rap

2008. 05. 12. 13:09 | Shantey | Metal

2008. 05. 12. 12:56 | Hbrex | Egyéb

2008. 05. 12. 12:48 | anath3ma | Pop

Bob Marley után ő a legnagyobb reggaeben. A Legalize It című albuma kötelező darab mindenki számára. R.I.P.
2008. 05. 12. 12:45 | David187 | Reggae